You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Celebrita.pl wyjątkowa, oryginalna marka

Celebrita.pl to polska firma zajmująca się projektowaniem i szyciem eleganckich strojów oraz dodatków komunijnych. Wiemy, że w życiu dziecka Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie.  Jest także cudownym, rodzinnym świętem, które na lata zapada w pamięć wszystkich członków rodziny. W Celebrita.pl stawiamy na piękne stroje i dodatki, które podkreślają wyjątkowość tej wspaniałej uroczystości. Kolekcje, które znajdą Państwo na stronie naszego sklepu są oryginalne i unikatowe, po prostu idealne na tak ważne wydarzenie w życiu dziecka.

Wysokiej jakości, eleganckie stroje komunijne oraz niezbędne dodatki

Nasze kolekcje ubrań dla dziewczynek i chłopców pozwalają na dopasowanie wszystkich elementów garderoby, zarówno sukienek, alb, garniturków, jak i butów, wianków, torebek, krawatów, koszul i innych niezbędnych dodatków w jednym sklepie.  W naszej ofercie znajdą również Państwo wiele stylizacji i propozycji naszych ekspertów. W trosce o naszych klientów, którzy potrzebują wsparcia i dodatkowych informacji przy wyborze ubranek i dodatków dla swoich pociech, zawsze chętnie służymy pomocą i radą. Pomożemy dobrać rozmiar sukienki, alby czy garnituru. Wspólnie dobierzemy także niezbędne dodatki.

Praktyczne stroje na przyjęcie komunijne

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, by noszone przez dzieci ubrania zapewniały komfort i wygodę nie tylko podczas mszy świętej, ale również podczas przyjęcia komunijnego. Zależy nam by Państwa dzieci w tym dniu wyglądały zjawiskowo i jednocześnie czuły się swobodnie. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele ciekawych stylizacji na przyjęcie komunijne. Eleganckie i wygodne sukienki, spódniczki i bolerka, które nie krępują ruchów dziecka, dzięki czemu wasz skarb może cieszyć się wyjątkowością tego dnia bez ograniczeń.

Satysfakcja i obsługa klienta

Wyróżnia nas troska o satysfakcję klienta: prowadzimy profesjonalną, bezpieczną i szybką obsługę Naszym celem jest efektywne zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Dokonując zakupów w naszym sklepie mają Państwo 3 dni na ewentualny zwrot lub wymianę towaru. W przypadku pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 792432012oraz pod mailem:bok@celebrita.pl