You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CHŁOPIEC  Istnieje 59 produkt.

Podkategorie

  • KOMUNIA

    Ceremonia przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej jest nie tylkoniezwykle uroczysta, ale i bardzo wyjątkowa. Jest to wejście w nowy etap wiary oraz uczestnictwa w życiu kościelnym, do którego dzieci przygotowują się bardzo gorliwie. W tym długo oczekiwanym dniu chłopcy muszą być eleganccy i prezentować się z należyta powagą.
    Przygotowane przez nas alby komunijne są zarazem proste i skromne, jak i odpowiednio eleganckie. Zostały wykonane z praktycznych materiałów, które nie gniotą się podczas noszenia, dzięki czemu zawsze wyglądają doskonale. Każda z nich została uszyta z wielką starannością i dbałością o detale. Przy projektowaniu zadbaliśmy również o to, by alby komunijne były wygodne, ładnie się układały, a dzieci czuły się w nich swobodnie.
    W trosce o komfort rodziców, oferujemy całościową obsługę grupy dzieci szykującej się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Każdy strój jest szyty na miarę, dzięki czemu gwarantujemy, że będzie dopasowany oraz wygodny. Uważamy, że ujednolicenie strojów jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich dzieci, w szczególności dla tych o niższym statusie materialnym. Pozwala na bezstresowe uczestniczenie w uroczystości w poczuciu wspólnoty i równości.

Pokazuje 1 - 59 z 59 przedmiotów